Montaż reklamy zewnętrznej zimą?

Często klienci pytają nas, czy warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić montaż reklamy zewnętrznej. I tak i nie. Zależy to przede wszystkim od formy montowanej reklamy.
Wszystkie montaże ciężkie (szyldy, kasetony, banery) wymagające użycia wiertarek udarowych, wkrętarek i gamy innych narzędzi jesteśmy w stanie wykonać w różnych warunkach atmosferycznych, przy temperaturze od -15 do +30°C. Inaczej jest z wyklejaniem witryn i szyb. Istotnym czynnikiem jest tutaj temperatura, która powinna wynosić od +5 do +30°C. Są to dane wynikające ze specyfikacji producentów folii. Zbyt niska temperatura może wpłynąć niekorzystnie na wytrzymałość folii, a także przyczepność kleju. Posiadamy sprzęt i narzędzia, które pozwalają nam oklejać w nieco niższych temperaturach (już od 0°C).

1 Comment

  • Tomasz78

    Potwierdzam Wasz wpis., kilka lat temu miałem do czynienia z naklejaniem folii perforowanej zimą. Musieliśmy to zrobić, bo klient nalegał. Folia w dodatku była pokryta laminatem. Na mrozie była strasznie sztywna i wręcz rwała się w palcach. To co nakleiliśmy wyglądało bardzo słabo. Czy macie jakieś konkretne pomysły na klejenie folii zimą?

  • Komentowanie jest niedostępne

    Napisz komentarz