Strona i marka www.reklamawlodzi.pl należy do agencji reklamowej Nuvoart. Firma ta została założona przez Pawła Fuza w oparciu o ponad 12-letnie doświadczenie w branży reklamowej i kilkaset wykonanych projektów. O doświadczeniu i umiejętnościach świadczy liczba zadowolonych klientów, która cały czas rośnie. Dzięki kreatywności i wypracowanych rozwiązaniach oraz zapasie pomysłów, możemy zaoferować kompleksową obsługę i wsparcie w procesie kreowania wizerunku Państwa firmy.

Nie jesteśmy typową agencją reklamową ze względu na fakt, że nie pośredniczymy w zleceniach, a mamy swój park maszynowy oraz dwie pracownie na terenie Łodzi, w których kreujemy, produkujemy i szykujemy reklamy. Z wykonaną pracą przyjeżdżamy do klienta i montujemy ją w wyznaczonym wcześniej miejscu - zawsze fachowo, sprawnie i czysto.

Montaż logo przestrzennego

project manager w reklamawlodzi

inż. PAWEŁ FUZ

ZAŁOŻYCIEL / PROJECT MANAGER


Urodzony w 1988 roku w Łodzi. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Osoba, zmotywowana i zaangażowana w wykonywanie powierzonych projektów, realizująca zamierzone cele oraz mogąca pochwalić się szeroką wiedzą z dziedziny nowych mediów i reklamy. Właściciel i założyciel agencji reklamowej Nuvoart, pomysłodawca marki i strony www.reklamawlodzi.pl, grafik komputerowy oraz Project Manager. Zmysł estetyczny, wyobraźnię i kreatywność z gruntownym warsztatem umiejętności inżynierskich wykorzystuje w prowadzeniu agencji reklamowej Nuvoart i strony www.reklamawlodzi.pl
Pracował zarówno dla małych - lokalnych przedsiębiorstw, jak i dla większych firm i spółek, takich jak PKP Cargo, Perfumeria Douglas, Radio ESKA czy Atlantic. Jako Project Manager wdraża nowoczesne koncepcje zarządzania. Organizuje i nadzoruje prace zatrudnionych  pracowników, gwarantując pewną terminowość. Pasjonat ergonomii ma na uwadze to, by praca z nim była maksymalnie wydajna i przede wszystkim bezpieczna.